Çocukla Geziyorum

Rüya Gibi Bir Tatil: Gemi Turları

cocuklageziyorum (2)

Daha önce gemi turları ile yolculuk yapan var mı bilemiyorum ancak bu yazımdan sonra mutlaka en kısa sürede bir gemi turuna çıkmak isteyecek ve hafızalara kazınacak kadar güzellikte bir tur yapacaksınız.

 

Kimi birbirinden farklı kültürler tanıdığı, tarihin izlerine tanıklık ettiği kültür turlarını severken, kimi ise deniz, güneş ve kum üçlüsü ile doya doya gezeceği bir tatil turunu tercih edebiliyor. Bazısı Uzakdoğu turlarında kaybolurken bazısı ise Avrupa gezilerinde daha mutlu olabiliyor. Ancak bilmenizi istediğim bir şey var ki, sayısız tatil fırsatları arasında eşi benzeri olmayan anılar yaşayıp tarifsiz duygular içinde olacağınız, her sabah denizin üzerinde başka bir limanda uyanacağınız gemi turları da bambaşka bir tatil sunuyor.

 

Yunan Adaları’nı Vizesiz Gezin

 

Gerek zaman kavramını iyi kullanmak gerekse harcanan ücretlerin yüksek oluşu insanları vizeli turlardan soğutabiliyor. Bu yüzden gezginlerin önemli bir kısmı vizesiz turları tercih edebiliyor. Gemi turlarında da vize derdi olmadan gezebileceğiniz birçok rota mevcut. Vizesiz Yunan Adaları gemi turu seçeneklerinden Vizesiz Uzakdoğu gemi turlarına kadar pek çok alternatif bulunuyor. Hem gemi turu yapmış olmanın sevinci ve rahatı içinde hem de vizesiz gezme özgürlüğüyle rüya gibi bir tatil yapabilirsiniz.

 

En Konforlu Gemi Turu: Cruise Turları

Hem ucuz seçeneklerinin olduğu hem de her şeyin dahil edildiği cruise gemi turlarında, kendinizi yüzen bir otel içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. İzmir, İstanbul ve Kuşadası dahil olmak üzere birçok limandan kalkışı bulunan cruise turları yüksek konforlu gemiler ve gemi içinde yapılan eğlenceler, şovlar sayesinde unutulmaz bir deniz yolculuğu yaşanmasını sağlıyor.

cocuklageziyorum (1)

 

Paylaşın: