Çocukla Geziyorum

TORIUM

torium-avm-54-150x150[1]

TORIUM SNOWPARK

Türkiye’nin İlk Kar ve Buz Temalı Eğlence Parkı

İstanbul’ un Avrupa yakasında , Türkiye’nin ikinci büyük alışveriş merkezi olarak Avcılar çıkışında hizmete giren TORIUM alışveriş ve yaşam merkezi , şimdiye kadar açılan alışveriş mağazalarından farklı olarak, yaklaşık iki dönüm  alan üzerine kurulu olan bir  kış bölümü sunuyor

Bu bölümde  suni üretimle kar yağışı  gerçekleştirilmekte  ve  – 3  – 4 derece’  lerde seyreden  soğuk alanda kar topu oynayıp ,  yürüyüş yapmak ,kar  üzerinde kayarak adeta kış ortasındaymış gibi bir ortamda eğlenmek mümkün.

22 Ekim 2010 tarihinde açılan Torium AVM, Türkiye’nin beşinci, İstanbul’un ise 3. büyük alışveriş merkezi konumunda. Eğlence alanları toplam alanın %30′una ayrılan Torium’da 9 sinema salonu, Kar ve Buz Eğlence alanı(3,532 metrekare), Starpark Lunapark (çocuk oyun alanı) bulunuyor.

Ziyaretçilerine dört mevsim kış sporlarının ve kar eğlencesinin keyfini yaşatacak olan Snowpark‘ta kızaklı tüp kaydırak, 70 metre uzunluğunda 3 sıçrama rampalı snowboard parkuru ve çiftt ahşap kızak rampası ile halatlı dağ tırmanışı, kayak eğitim parkurunun kar oyunları alanı yer alıyor.

STARPARK LUNAPARK

Starpark Lunapark, 3500 metrekarelik alanda kurulmuş ve Türkiye’nin en büyük kapalı eğlence merkezi olma özelliğini taşıyor. İçerisinde 27 metrelik döner kule, 360 derece döner dev uçan sandalye, farklı yönlere hareket edebilen alabora ve dans eden tepsi gibi oyuncaklar bulunuyor.

Paylaşın: